mina@jans

Hakkımızda

1993 yılında ajans ve matbaacılık üzerine faaliyet göstermek üzere kurulan şirketimiz, faaliyetlerine kapsamlı bir matbaa tesisini bünyesine katarak Ankara Büyük Sanayi Bölgesinde başlamıştır. Adını 1995 yılında Ostim Rehberi çalışması ile duyurmaya başlamış ve yıllardır başta Ostim OSB, İvedik OSB ve Sincan OSB’de olmak üzere birçok kuruluşa hizmet vermeye devam etmektedir. Mina Ajans, 24 yıllık geçmişi içinde toplam 22 adet rehber çalışması gerçekleştirilmiştir.

Ajans ve matbaacılık faaliyetleri ile yüzlerce firma ile iş ilişkisi devam etmektedir. Şirketimiz işadamlarına yönelik seminer, konferans ve toplu iş gezisi gibi faaliyetler ile sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir. Üniversite-Sanayi kuruluşları arasında işbirliği sağlanması doğrultusunda ulusal ve uluslar arası düzeyde konferans ve sempozyumların organizasyon görevlerini üstlenmektedir. Ayrıca birçok fuar katılımlarında organizasyon ve stand kurulumu hizmetleri de vermektedir.

Tarihçe

1993
17 Mayıs 1993 tarihinde ajans ve matbaacılık alanında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren komple bir matbaa tesisini bünyesine katarak, Ankara Büyük Sanayi Bölgesi’nde faaliyetine başlamıştır.

1994
Şubat 1995 tarihinde Ostim Rehberi çalışmasına başlamış ve burada bir büro açmıştır. O günden bugüne aralıksız olarak Ostim OSB’de faaliyetine devam etmektedir.

1995
OSB’lerde yürütülen çalışmalar sonucu ajans ve matbaacılık faaliyetleri ile yüzlerce firma ile çalışmalar yapılmıştır. Mina Ajans hizmetlerini devam ettirdiği süre zarfında oluşturduğu güvenilir kuruluş imajını çeyrek asra yaklaşan serüveninde en büyük kazancı olarak kabul etmektedir.

1996
KOBİ niteliğinde kuruluşların bulunduğu Sincan, Ostim, İvedik, Gimat, Siteler gibi sanayi bölgelerinde faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır. Sincan, Ostim, İvedik, Gimat, Siteler ve Ankara genelinde olmak üzere toplam 25 adet rehber çalışması gerçekleştirilmiştir.

2000
Ankara ve çevre illerde bulunan STK’lar, üniversiteler, dernekler ve benzeri birçok kurum ve kuruluşla yayın faaliyetleri başlatılmıştır. Dergi, kitap v.b. yayınlarla özel sektör dışında da güçlü bir yapı sağlanmıştır.

2006
Mina Ajans üstlendiği organizasyonlarda anahtar teslimi projeler yapmasının yanı sıra, firmaların fuar katılımlarında organizasyon ve stand kurulumu hizmetleri vermektedir.

2007
Şirketimiz işadamlarına yönelik seminer, konferans ve toplu iş gezisi gibi faaliyetler ile sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir.

2008
Üniveriste-sanayi işbirliği doğrultusunda uluslararası konferans ve sempozyumlarda organizasyon görevleri üstlenilmiştir. Tüm bu projelerde A-Z’ye tüm alanlarda hizmet vermesinin yanısıra, programlarda sanayici ve üniversiteleri bir araya getirecek adımları başarıyla gerçekleştirmiştir.

2014
Yıllardır değişmeyen hizmet anlayışımızın oluşturduğu güven ve kalite ortamı neticesinde birçok kurumsal ilişkiler güçlendirilmiştir.. Önceliğimizi ASO 1.OSB olarak belirleyerek Bölge Yönetimi adına çalışmalar üstlenilmiş ve uzun vadede projeler hedeflenmiştir. Ayrıca Türkiye’deki birçok OSB ile proje geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunularak kısa ve uzun vadeli yol haritaları oluşturulmuştur.

Temel Prensiplerimiz

Mina Ajans
Güven
Hizmet alan ile hizmet veren arasındaki ilk kaide güven ilkesidir. Müşterilerimizin bize olan güveni en büyük sermayemizdir.

Şeffaflık
Ücret politikamızda ve yaptığımız işlerde şeffaf olmayı önemseriz. Şeffaflık ve Güven ilkesi birbirinin ayrılmaz parçasıdır.

Eşitlik 
Aldığımız işin maddi büyüklüğü bizim için önemli değildir. Her işe ve her müşteriye eşit şekilde davranırız.